Oleksandr Penkov Attorney at Law Kyiv

Юридична практика Олександра Пенькова – це різнопланова професійна діяльність адвоката, яка здійснюється починаючи з 2005 року. Від початку провідними компетенціями стали податкове консультування та судові спори з контролюючими органами, а також правове забезпечення виборчого процесу та політичної діяльності. Ці напрямки залишаються провідними, проте не єдиними.

Початковою локацією нашої діяльності була переважно Запорізька область, зокрема міста Запоріжжя та Бердянськ. На сьогодні ми представлені в столиці та поширюємо свою діяльність на всю територію України.

Наші клієнти – переважно бізнес, його власники, топ менеджмент, а також політики, посадові особи та просто ділові особи. Однак ми ніколи не відмовимо в допомозі будь-якій іншій особі, яка її потребує.

Ми працюємо в тісному партнерстві з іншими кваліфікованими фахівцями у споріднених сферах – сертифікованими землевпорядниками, аудиторами, нотаріусами тощо.

Ми завжди клієнтоорієнтовані. В наших підходах відсутній «конвеєр», тому ми на сайті не публікуємо прайс наших послуг, адже все індивідуально. Але нехай ця обставина не лякає, ми знайдемо можливість допомогти і тим, хто не в змозі сплатити значні гонорари, в т. ч. «Pro Bono».

Інтереси Клієнта для нас вище за власну безпеку. І ми ніколи не йдемо на компроміс з урядом та державою в цілому, якщо цього не забажає Клієнт.

Детально з нашою етикою можна ознайомитися тут.

Ми не торгуємо хвилинами, у нас відсутній таймер у відносинах з Клієнтами, тому що якість послуг не може залежати від фінансової спроможності Клієнта. Більш того, ми не можемо обмежити себе певним часом, якщо відчуваємо, що питання потребує більш глибокого опрацювання. Навіть тоді, коли спочатку воно здавалося простим.

Наш головний актив – це ділова репутація, оскільки джерело наших нових Клієнтів – наші старі Клієнти, а не реклама у соціальних мережах. Ми маємо справу з «інтимними» питаннями, тому наша ринкова стратегія інтенсивна, а не екстенсивна.

Юридична практика Олександра Пенькова – це пріоритет приватного інтересу над публічним. Тому ми сповідуємо гасло – «Захист бізнесу від держави», або Business Protection from the State.