Tax&Customs Legal Bureau

Tax&Customs Legal Bureau – різнопланова юридична практика, заснована адвокатом Олександром Пеньковим, яка здійснюється починаючи з 2005 року. Від початку провідною компетенцією стало податкове консультування та судові спори з контролюючими органами, завдяки чому практика й отримала власне найменування. Цей напрямок залишається провідним, проте не єдиним.

Початковою локацією Tax&Customs Legal Bureau була переважно Запорізька область, зокрема міста Запоріжжя та Бердянськ. На сьогоднішній день Tax&Customs Legal Bureau представлена в центрі столиці на Ярославовому Валу та поширює свою діяльність на всю територію України.

Наші клієнти – переважно бізнес, його власники, топ менеджмент, а також політики, посадові особи та просто ділові особи. Однак ми ніколи не відмовимо в допомозі будь-якій іншій особі, яка її потребує.

Ми працюємо в тісному партнерстві з іншими кваліфікованими фахівцями у споріднених сферах – сертифікованими землевпорядниками, аудиторами, нотаріусами тощо.

Ми завжди клієнтоорієнтовані. В наших підходах відсутній «конвеєр», тому ми на сайті не публікуємо прайс наших послуг, адже все індивідуально. Але нехай ця обставина не лякає, ми знайдемо можливість допомогти і тим, хто не в змозі сплатити значні гонорари, в т. ч. «Pro Bono».

Інтереси Клієнта для нас вище за власну безпеку. І ми ніколи не йдемо на компроміс з урядом та державою в цілому, якщо цього не забажає Клієнт.

Детально з нашою етикою можна ознайомитися тут.

Ми не торгуємо хвилинами, у нас відсутній таймер у відносинах з Клієнтами, тому що якість послуг не може залежати від фінансової спроможності Клієнта. Більш того, ми не можемо обмежити себе певним часом, якщо відчуваємо, що питання потребує більш глибокого опрацювання. Навіть тоді, коли спочатку воно здавалося простим.

Ми сповідуємо пріоритет приватного інтересу над публічним. Тому наше гасло – «Захист бізнесу від держави», або Business Protection from the State.