Родинний адвокат – це не фахівець з питань розлучень, аліментів, поділу майна, опікунства, батьківства, виховання дітей тощо.

Це передусім підхід до обслуговування благополучних та щасливих сімей, чимось подібний до практики сімейного лікаря, що включає широкий спектр правової допомоги всім членам родини. Хоча сімейні питання – не виключення і цілком можуть входити до юридичних послуг.

Такий підхід передбачає досить глибоку інтеграцію адвоката до сім’ї, обізнаність про сімейні справи та цінності, а також можливі проблеми.

Ведення сімейних справ здійснюється адвокатом особисто з мінімальним залученням партнерів або помічників. Адже на відміну від бізнесу, сім’я – набагато більш інтимна сфера, яка вимагає максимальної конфіденційності.

Ведення справ здійснюється на абонентській основі з мінімальною абонентською оплатою, яка не обтяжує сімейний бюджет, та оплатою лише фактично виконуваної роботи.

Тобто, якщо немає потреби у адвокаті – гонорар символічний за збереження пріоритету сім’ї, а коли така потреба з’являється – оплачується тільки реальна правнича допомога.

Родинний адвокат передбачає низку переваг:

– адвокат завжди в курсі справ сім’ї, що дозволяє істотно економити час та підвищити ефективність, ніж за умови звернення до незнайомого фахівця;

– абонентське обслуговування передбачає, що послуги адвоката за ведення конкретних кейсів коштують дешевше за ринкову вартість аналогічних доручень;

– сталість і тривалість стосунків передбачає надійність та максимальну довіру між сторонами.

Сфери, в яких надається правнича допомога:

– цивільне, в т. ч. майнове, спадкове та сімейне право;

– трудові відносини;

– адміністративні (публічні) відносини з органами влади;

– кримінальні провадження та провадження у справах про адміністративні правопорушення;

– земельні питання та будівництво.

Цей перелік не є вичерпним.

Види послуг: від консультування до судового захисту.

Коло осіб, яким надається правнича допомога, не обмежується. Клієнт сам визначає приналежність певних осіб до сім’ї.

Родинний адвокат відрізняється від класичного абонентського обслуговування бізнесу. І питання не тільки в практиках, які, втім, можуть перетинатися. Передусім обслуговування бізнесу потребує систематичного графіку, перманентних контактів з відповідальними особами, безпосередню присутність у певних локаціях. З родинним адвокатом все інакше. Основна риса – глибинна обізнаність у справах сім’ї. Решта – все індивідуально.

Детально з іншими формами надання послуг можна ознайомитися тут.