Оплата наших послуг дуже проста, публічно прозора та чесна.

Правила дійсні як для юридичних осіб, так і для громадян.

Оплата послуг за результатами безпосереднього прийому здійснюється згідно з домовленістю, визначеною укладеним договором про надання професійної правничої допомоги адвоката.

Оплата дистанційних послуг здійснюється таким чином:

  1. Ви дистанційно звертаєтеся будь-якими зручними для Вас засобами до нас із Вашим питанням.
  2. Протягом доби з моменту Вашого звернення ми визначаємо можливість дистанційного вирішення Вашого питання, спосіб його вирішення та вартість, про що повідомляємо Вас тими засобами, якими Ви звернулися до нас.
  3. За Вашого бажання здійснюється уточнення отриманої Вами інформації, обмін необхідними документами, надаються відповіді на питання, у т. ч. шляхом відеозв’язку.
  4. Якщо Вас влаштовує отримана інформація, ми направляємо Вам рахунок-оферту, оплатою якого Ви приймаєте (акцептуєте) нашу пропозицію укласти договір про надання професійної правничої допомоги. Вичерпні умови цього договору будуть викладені в рахунку-оферті.
  5. Оплата здійснюється лише офіційно: з Вашої картки (рахунку), у терміналі самообслуговування Приватбанку або у відділенні будь-якого іншого банку. Це Ваша гарантія.
  6. Дистанційні послуги надаються протягом строку, попередньо погодженого з Вами і вказаного у рахунку-оферті, після повної оплати.
  7. Підтвердженням надання професійної правничої допомоги є документ (правова консультація, проєкт договору, позовна заява і т. д.), який містить результат послуг. За необхідності цей документ може уточнюватися на Ваше прохання.

 

ЗРАЗОК

Рахунок-оферта №___

м. Київ                                                                                                 __.__.202_ р.

Керуючись статтями 638-643 Цивільного кодексу України, оплатою цього рахунку-оферти Платник (Клієнт) приймає (акцептує) пропозицію Отримувача (Адвоката) укласти договір про надання професійної правничої допомоги на таких істотних умовах:

Отримувач:                                       Пеньков Олександр Юрійович

Поточний рахунок отримувача: UA__________

Номер карти отримувача: __________

РНОКПП отримувача: __________

Платник: __________

РНОКПП платника: __________

Послуга: правова консультація щодо купівлі-продажу землі с/г призначення

Вартість послуги: 300 грн.

Строк для оплати: 3 дні з дня отримання

Строк надання послуги: 1 день з дня оплати

Результат послуги: електронний документ, направлений на електронну пошту __________

Отримувач є платником єдиного податку ІІІ групи за ставкою 5%

Платник надає згоду на обробку його персональних даних на умовах, визначених Порядком обробки і захисту персональних даних (політика конфіденційності), публічно розміщеним за цією адресою.

Платник підтверджує, що надавав Отримувачу повну, всебічну та правдиву інформацію про обставини, щодо яких надається послуга.

Платник згоден з тим, що зміст послуги визначається Отримувачем самостійно на підставі закону та Правил адвокатської етики з урахуванням повідомлених Платником обставин.

Платник попереджений про те, що Отримувач не вправі давати беззаперечні гарантії досягнення будь-якого результату на підставі наданої послуги.

Підписано електронним підписом.