Юридичні послуги у сфері ЗЕД включають розробку складних та змішаних зовнішньоекономічних договорів (контрактів), адаптацію проектів, розроблених в іноземних юрисдикціях, до вимог українського законодавства та міжнародного приватного права, синхонізацію колізійного права з публічним, а також з міжнародними договорами.

Також ми допомагаємо ефективно керувати валютними ризиками, мінімізувати ймовірність юридичної відповідальності за порушення законодавства у галузі валютного нагляду.

ЗЕД тісно пов’язана із обов’язками та обмеженнями в галузі фінансового моніторингу щодо легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму тощо. Відповідні заходи не завжди стосуються суб’єктів, проти яких вони спрямовані. Тому законна господарська діяльність потребує фахової допомоги в управлінні відповідними ризиками.

Насамкінець, юридичні наші послуги у сфері ЗЕД сприяють бізнесу в:

  • легалізації документів нерезидентів,
  • отриманні документів про певні права в інших державах, в т. ч. пов’язаних з проживанням, працевлаштуванням, податковим резидентством та ін.

Варто також зазначити, що юридичні послуги в рамках ЗЕД дуже тісно пов’язані з податково-митною практикою. Тож якщо Вас цікавить повний спектр рішень, яких може потребувати Клієнт в рамках ЗЕД, пропонуємо додатково перейти за цим посиланням.