Послуги адвоката, які ми надаємо в рамках наших Практик, досить великий і вичерпно описати його немає ані можливості, ані доцільності. Разом з цим, всі наші послуги можна згрупувати за категоріями.

Консультування

Ми здійснюємо первинне консультування безкоштовно. Воно може бути як усне, так і письмове, проте завжди є оперативним і заснованим на поверхневому сприйнятті ситуації без ґрунтовного та всебічного аналізу. Таке консультування дає Клієнту уявлення про складність питання, ймовірні шляхи його вирішення без детальної стратегії, тактики, формування витратної частини та прогнозування результату. Однак, якщо питання належить до категорії «шаблонних», то Клієнт може отримати узагальнену інформацію про те, як аналогічні питання вирішуються, в які приблизні строки та скільки це зазвичай коштує. Детальне консультування завжди письмове і платне. Ми надаємо Клієнту вичерпну інформацію про алгоритм дій для досягнення позитивного результату, плани «B» та «C», графік вчинення окремих кроків. Описуємо практику вирішення аналогічних кейсів, вказуємо можливі ризики та ймовірність позитивного результату, а також надаємо інформацію про складові вартості. Ми завжди несемо відповідальність за те, що пропонуємо Клієнту.

Складання документів

Перелік таких документів не обмежується. Це можуть бути як листи суто ділового характеру іноземною мовою потенційним партнерам-нерезидентам, так і договори та інші правочини будь-якої складності. Ми розробляємо статути, положення, регламенти, інструкції, регуляторні акти, законопроекти, локальну документацію суб’єктів приватного та публічного права. Повний перелік процесуальних документів від різного роду заяв і клопотань до позовів, відзивів, пояснень, апеляційних та касаційних скарг та інших документів – також серед наших компетенцій. Для того, щоб звернутися до нас по цю послугу, зовсім не обов’язково бути зв’язаними з нами обслуговуванням чи веденням певних справ.

Дії разового характеру

Клієнтам часто потрібна оперативна допомога у непередбачуваних чи незапланованих випадках. Частіше за все це захист чи представництво інтересів під час окремих слідчих чи процесуальних дій, таких як допит, обшук, оформлення ДТП та ін. Часом необхідний супровід для разових заходів, але більш тривалого характеру, таких як податкові перевірки, заходи державного фінансового контролю тощо. Юридична підтримка під час окремих важливих стадій виборчого процесу теж відноситься до цієї категорії послуг. Дії разового характеру передбачають виконання чіткого доручення без подальшої участі у реалізації кінцевого проекту, частиною якого таке доручення являється.

Кейси «Ad hoc»

Ми вирішуємо «під ключ» конкретні задачі, які мають відправні дані та бажаний для Клієнта результат. Ними може бути ведення конкретних адміністративних, господарських та цивільних, судових справ, супровід досудового врегулювання, реєстрація чи купівля-продаж складного бізнесу. А також поетапне укладення пакету угод, захист у кримінальних провадженнях на стадії досудового розслідування і в судах всіх інстанцій. До цієї категорії можна віднести і юридичне забезпечення виборчих кампаній. Ми ведемо справи незалежно від навності у Клієнта відносин з іншими фахівцями в інших напрямках чи з іншими задачами. В такому випадку ми визначаємо стратегію і поетапно реалізовуємо її, узгоджуючи виключно з Клієнтом. Ведення таких кейсів, як правило, включає сукупність різноманітних дій (процесуальні дії, написання документів тощо), які системно об’єднані кінцевим результатом.

Комплексне абонентське обслуговування

Ми практикуємо комплексне обслуговування бізнесу «під ключ».

Це вигідна форма співпраці для тих Клієнтів, які щоденно стикаються з великою кількістю юридичних питань від банального аналізу господарських договорів, шаблонних реєстраційних дій до складних судових спорів за участі суб’єктів з іноземних юрисдикцій.

Клієнт отримує так званого «виділеного» представника, який згідно з погодженим графіком відвідує офіс, виробничі потужності, магазини чи інші об’єкти Клієнта для виконання систематичної юридичної роботи.

При цьому Клієнт має право цілодобового контакту з керівництвом для отримання кваліфікованих консультацій в усній чи письмовій формі з більш складних питань, а також оперативного реагування та захисту у нестандартних ситуаціях, таких як обшуки, затримання, ДТП, протиправні дії третіх осіб тощо.

Послуги адвоката в такому «пакеті» можуть передбачати також участь у ділових переговорах Клієнта з бізнес-партнерами та контрагентами.

Кримінальні провадження та доступність адвоката у неробочий час також можуть охоплюватися «пакетом».

Вигода Клієнта полягає в тому, що таке обслуговування здійснюється:

  • на абонентській основі (з фіксованою щомісячною винагородою, яка не залежить від обсягу завдань і включає всі можливі витрати),
  • у формі аутсорсингу (Клієнт не обтяжений обов’язками податкового агента і зайвого податкового навантаження),
  • а також охоплює юридичні питання як бізнесу, так і його власників з менеджментом.

Види та характер діяльності адвоката визначає Клієнт: комусь потрібен акцент на мобільності та контактах з органами влади, комусь більше потрібна документальна робота. Комплексне обслуговування передбачає, що всі можливі послуги адвоката, потрібні Клієнту, включені. Проте їх періодичність, інтенсивність, оперативність, обсяг тощо впливають на обрання «пакету». Для того, щоб уточнити деталі та обчислити орієнтовну вартість тієї чи іншої послуги, пропонуємо звернутися до нас, заповнивши контактну форму.